- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1221)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| 5.0 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Nie | |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Kompatybilność seria: | Dewalt XR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| 5.0 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Nie | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Dewalt XR 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control, Tłumienie drgań |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kompatybilność seria: | Makita LXT 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Kompatybilność seria: | GWS |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control, Softgrip |
| Szczotkowy | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| 570 | |
| Nie | |
| Waga [kg]: | 1.75 |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Inteligentny hamulec, Włącznik łopatkowy (Deadman) |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Kompatybilność seria: | 18V, AMPShare |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 230 | |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica, Przycinanie krawędzi |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.95 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Przełącznik do ciągłego trybu pracy |
| 4 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3800 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczna konstrukcja, Funkcja Drop Control |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Elektryczny |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Noże tnące | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 9500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 230 | |
| Funkcje dodatkowe: | Dodatkowy uchwyt, Wyświetlacz LED |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Żyłka | |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica, Przycinanie krawędzi |
| Typ silnika: | Elektryczny |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Odśnieżarka |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowany kierunek odrzutu śniegu |
| Odległość wyrzutu [m]: | 6 |
| 300 |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 15000 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 4 | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Kompatybilność seria: | Stanley Fatmax 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 7200 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 330 | |
| Funkcje dodatkowe: | 2 rodzaje prędkości: wysoka i niska, Regulowany uchwyt pomocniczy, Zintegrowany hak do zawieszania |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada wrzeciona, System Syneon Chip |
| 8 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |