- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
AGD (2)
AGD małe (13)
Smartfony i zegarki (21)
Dom (2)
Warsztat i ogród (13)
Motoryzacja (21)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 40 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe, Solarne, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 14 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatycznie się wyłączy, Bluetooth, Cicha praca, Ekran dotykowy LCD, Sterowanie za pomocą aplikacji... |
| Kolor: | Szary |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Pokrowce na akumulator |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wodoodporny: | Nie |
| Odporny na promieniowanie UV: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB-C, Bezprzewodowy, Wbudowana lampa, Wyświetlacz LED |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Rodzaj: | Kompresor samochodowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.4 |
| Funkcje dodatkowe: | 4 jednostki ciśnienia pompowania, Funkcja powerbank, Oświetlenie LED, Sygnał S.O.S |
| Wydajność [l/min]: | 15 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.28 |
| Funkcje dodatkowe: | 2 poziomy mocy ssania, Odkurzanie i dmuchanie |
| Kolor: | Szaro-żółty |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.2 |
| Czas pracy [min]: | 20 |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.45 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.1 |
| Czas pracy [min]: | 45 |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm przypominający o konieczności wymiany filtra, Cicha praca, Technologia cyklonowa... |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.15 |
| Czas pracy [min]: | 25 |
| Nie |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Odporny na zachlapania |
| Kolor: | Niebieski |
| Odtwarzacz CD: | Nie |
| Magnetofon: | Nie |
| Radio: | |
| Pilot: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej 12 V |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.25 |
| Nie |
| Rodzaj: | Kompresor samochodowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki |
| Waga [kg]: | 0.95 |
| Funkcje dodatkowe: | Autostop, Funkcja pamięci, Schowek na akcesoria, Schowek na przewody, Wbudowana latarka |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 35 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe, Solarne, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 19.6 |
| Funkcje dodatkowe: | Dwie możliwości podłączenia poprzez kabel sieciowy lub kabel do zapalniczki samochodowej, Ergonomiczne uchwyty... |
| Kolor: | Szary |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Pompka Pompa AMiO do Spuszczania Wymiany Oleju Cieczy pod Akumulator |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka 12/24V |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3.4 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB |
| Rodzaj: | Samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 90000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C + USB-A |
| Rodzaj: | Samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C, USB-A |