- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Urządzenia akumulatorowe (7)
Porządki w ogrodzie (1)
Maszyny ogrodowe (4)
Piły łańcuchowe (5)
Narzędzia ogrodnicze (5)
Elektronarzędzia (32)
Wyposażenie warsztatu (5)
Narzędzia ręczne (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 90 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 670 |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 9 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 270 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1040 |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do metalu |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2500 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Funkcje dodatkowe: | 3-stopniowa regulacja podcinania, Beznarzędziowa wymiana brzeszczotu, Funkcja wydmuchu |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 50 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 250 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 45 |
| Typ uchwytu: | 3/8" |
| 2 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.74 |
| Żyłka | |
| 300 | |
| Kompatybilność seria: | Yato 18V |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Funkcje dodatkowe: | 4-stopniowy wskaźnik naładowania baterii, Blokada wrzeciona |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3800 |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [g]: | 380 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 42 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Wyciskacz |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Kompatybilność seria: | Yato 18V |
| Zastosowanie: | Do kleju, Do silikonu |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne cofanie tłoka |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 35 |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 12.7 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 8 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 65 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ: | Ręczny |
|---|---|
| Rodzaj: | Sekator |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kolor: | Srebrno-brązowy |
| Długość całkowita [mm]: | 210 |
| Średnica cięcia [mm]: | 20 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [g]: | 0.95 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 790 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Waga [g]: | 610 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 150 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 430 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Waga [g]: | 150 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yato |
| Kompatybilność seria: | YATO 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do kleju, Do mas uszczelniających, Do silikonu |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne cofanie tłoka |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.74 |
| Żyłka | |
| 300 | |
| Kompatybilność seria: | Yato 18V |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Akumulator w zestawie: | Tak |