- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (146)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (93)
Fitness i sport (1)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Antena: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | Pokojowa |
| Przeznaczenie anteny: | Telewizja |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, HDTV |
| Typ anteny: | Aktywna |
| Tak | |
| Zasilanie: | 5 V |
| Antena: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | Pokojowa |
| Przeznaczenie anteny: | Telewizja |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, HDTV |
| Typ anteny: | Aktywna |
| Tak | |
| Zasilanie: | 5 V |
| Antena: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | Pokojowa |
| Przeznaczenie anteny: | Radio, Telewizja |
| Odbiór sygnału: | DAB, DAB+, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | Aktywna |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Antena: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | Kierunkowa |
| Przeznaczenie anteny: | Telewizja |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Typ anteny: | Pasywna |
| Tak |
| Antena: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | Kierunkowa |
| Przeznaczenie anteny: | Telewizja |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | Aktywna, Pasywna |
| Tak | |
| Zasilanie: | 5 - 12 V |
| Antena: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | Satelitarna |
| Przeznaczenie anteny: | Telewizja |
| Odbiór sygnału: | Satelitarny |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Typ anteny: | Aktywna |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja patrolu, Błyski odstraszające intruzów, Noktowizor kolorowy, Wykrywanie ludzi... |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Dedykowana aplikacja: | |
| Typ mocowania: | Ściana, Słup, Sufit |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DAB, DVB-T, DVB-T2, FM, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | |
| Nie | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | |
| Tak |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | Satelitarny |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Typ anteny: |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | Satelitarny |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Typ anteny: |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | |
| Nie | |
| Zasilanie: | 5 - 24 V |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | , |
| Odbiór sygnału: | DAB, DAB+, DVB-T, DVB-T2, FM, UHF, VHF |
| Wbudowany wzmacniacz: | Tak |
| Typ anteny: | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Antena: | |
|---|---|
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Typ anteny: | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Pasywne |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Długość masztu [cm]: | 41 |
| Zakres fal: | AM, FM |
| Przeznaczenie – marka samochodu: | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Nachylenie masztu: | Regulowane |
| Rodzaj anteny: | |
|---|---|
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Długość masztu [cm]: | 41 |
| Zakres fal: | AM, FM |
| Przeznaczenie – marka samochodu: | Ford |
| Nachylenie masztu: | Regulowane |