- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (586)
Komputery i tablety (265)
Smartfony i zegarki (166)
Gaming (6)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (14)
Supermarket (1)
Motoryzacja (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Model tabletu: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Tak |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Odczucie pisania po papierze, Redukcja refleksów światła |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Model tabletu: | iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Tak |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Odczucie pisania po papierze, Precyzyjne dopasowanie... |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | , |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Tak |
| Materiał: | Poliwęglan, Sztuczna skóra |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Poliwęglan, Sztuczna skóra |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Wodoodporność: | Nie |
| Karabińczyk: | Nie |
| Materiał: | Sztuczna skóra, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Etui |
|---|---|
| Kompatybilność: | Apple Pencil (1. generacji), Apple Pencil (2. generacji), Apple Pencil Pro |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Silikon |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zastosowanie: | Słuchawki bezprzewodowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 10 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Ramka w kolorze czarnym |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 11 (46mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 11 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch (42mm), Apple Watch 2 (42mm), Apple Watch 3 (42mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra 3 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Frezowane krawędzie 2.5D, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 9H |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | , |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Dominujący kolor: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | , |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Rodzaj: | Rysik |
|---|---|
| Kompatybilność: | iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji), iPad Air (3. generacji)... |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Poliwęglan, Tworzywo ABS |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |