- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (108)
Komputery i tablety (29)
Smartfony i zegarki (2)
Gaming (10)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski, VGA męski |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski, Mini DisplayPort męski |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | HDMI - Micro USB |
|---|---|
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Wtyczka (męskie): | |
| Zastosowanie: | , , |
| Rodzaj: | Adapter |
| Kompatybilność: | Komputer PC, Laptop, Smartfon, Tablet |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski, Jack 3.5 mm, VGA męski |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Lightning - HDMI |
|---|---|
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wtyczka (męskie): | |
| Zastosowanie: | |
| Rodzaj: | Adapter |
| Kompatybilność: | Smartfon |
| Typ: | HDMI - HDMI |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Rodzaj: | Kabel |
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Wtyk kątowy: | Nie |