- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (31)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (143)
Smartfony i zegarki (92)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB, USB-C |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 463 |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Szczoteczka |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Antypoślizgowy uchwyt, Końcówka do czyszczenia smoczków, Można myć w zmywarce, Stojak z przyssawką |
| Współpracuje z produktem: | Uniwersalne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Do butelki |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | System antykolkowy, Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
| Wersja systemu: | |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S23+ 5G |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Poco, Redmi Note |
| Model telefonu: | Poco X6 5G, Redmi Note 13 Pro 5G |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Koc elektryczny |
| Rozmiar [cm]: | 180 x 130 |
| Moc [W]: | 120 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość prania, Timer, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Termostat: | Tak |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Leżak |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 197 x 75 x 40.4, 38 x 38 x 36 |
| Z daszkiem: | Nie |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 2x50 Mpx, Przedni 50 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 7500 |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
| Android 16 | |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Czytnik linii papilarnych w ekranie, Kompas... |
| 16 GB | |
| Tak | |
| Waga [g]: | 224 |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel jack 3.5 mm, Kabel jack 6.3 mm, Pokrowiec |
| Funkcje dodatkowe: | Odłączany przewód |
| Dedykowane: | Dla DJ-ów, Dla graczy, PC, Studyjne |
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 40000 |
| 110 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Waga [g]: | 230 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 500 |
| Komunikacja: | 4G (LTE) |
| Tak | |
| Android | |
| 1.43 | |
| Tak | |
| Kształt: | Okrągły |
| Waga [g]: | 49 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
|---|---|
| RAM - nadrzędny: | 8GB |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Ekran - nadrzędny: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 Professional |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.5 |
| Mocowanie: | Rama |
| Przegródki: | Nie |
| Na telefon: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Waga [g]: | 100 |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Waga [g]: | 700 |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB, USB-C |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 463 |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Skrzynia |
| Pojemność [l]: | 1037 |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 163 x 82 x 82 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Motor Oil Brown |
|---|---|
| Rodzaj: | Na białoryb, Na bolenia, Na brzana, Na jaź, Na kleni, Na okonia, Na pstrąga, Na sandacza, Na suma, Na szczupaka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Typ: | Ripper |
| Długość [cm]: | 4.5 |
| Na spinning: | Tak |
| Waga [g]: | 0.75 |