- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (31)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (143)
Smartfony i zegarki (92)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Szczotka |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Dom, Ogród, Samochód |
| Kompatybilność: | K 2, K 3, K 4, K 5, K 6, K 7 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 142.4 x 54 x 56 | |
| Pojemność [l]: | 145 chłodziarka + 52 zamrażarka |
| 199 kWh = 228.85 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 142.5 x 49.5 x 56 | |
| 51.5 | |
| Pojemność [l]: | 121 chłodziarka + 52 zamrażarka |
| 194 kWh = 223.1 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 85 x 48 x 45 | |
| 50.2 | |
| Pojemność [l]: | 90 chłodziarka |
| 85 kWh = 97.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 85 x 48 x 45 | |
| 50.2 | |
| Pojemność [l]: | 90 chłodziarka |
| 85 kWh = 97.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 82.5 x 45.3 x 45.5 | |
| 47.4 | |
| Pojemność [l]: | 85 chłodziarka |
| 84 kWh = 96.6 zł | |
Zakres od A do G
| 45 | |
| Gazowa | |
| Kolor frontu piekarnika: | Biały |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Wytłaczane | |
| Kolor płyty grzewczej: | Biały |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Metalowa pokrywa płyty grzewczej, Płytka blacha do pieczenia... |
| Wysokość [cm]: | 85 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 175 x 48.5 x 60 | |
| 51.5 | |
| Pojemność [l]: | 161 chłodziarka + 64 zamrażarka |
| 212 kWh = 243.8 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 178 x 70 x 68 | |
| Pojemność [l]: | 321 chłodziarka + 94 zamrażarka |
| 244 kWh = 280.6 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 85 x 55 x 58 | |
| 58 | |
| Pojemność [l]: | 95 chłodziarka + 14 zamrażarka |
| 139 kWh = 159.85 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi |
|---|---|
| 85 x 44 x 45 | |
| 46.5 | |
| Pojemność [l]: | 80 chłodziarka |
| 105 kWh = 120.75 zł | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Wymiary (WxSxG) [cm]: | 83.5 x 54.5 x 47.8 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 99 |
| 168 kWh = 216.72 zł | |
| Nie | |
| Nowy poziom hałasu [dB]: | 40 |
| Szerokość [cm]: | 54.5 |
| Bezpieczeństwo użytkowania: | Brak |
| Oświetlenie wnętrza: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Tryb konwersji chłodziarka/zamrażarka |
| Wysokość [cm]: | 83.5 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| 60 | |
| Gazowo-elektryczna | |
| Szkło - bez ramki | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Rodzaj: | Kubek |
|---|---|
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x dysk membrany, 1 x kubek, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Cechy dodatkowe: | Antybakteryjne włosie, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x etui, 1 x szczoteczka do zębów |
| Etui: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| 6.7", 2400 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | USB-C - USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Czujniki: | Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wyposażenie: | Akumulator, Kabel USB, Pasek na nadgarstek |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 800 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 32 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zasilacz |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj matrycy: | |
| Kolor obudowy: | Brązowy |
| RAM: | 8GB |
| Dysk SSD: | 256GB |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 10 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 1.79 |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S23 |
| Kompatybilność: | |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, Skóra licowa |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
|---|---|
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Podświetlenie: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Rodzaj nawilżania: | Ultradźwiękowe |
| Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: | 25 |
| Wyposażenie: | 1 x Pilot |
|---|---|
| Moc [W]: | 120 |
| Materiał: | Plusz |
| Rodzaj produktu: | Koc elektryczny |
| Rozmiar [cm]: | 160 x 120 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 poziomy temperatury, Automatyczne wyłączanie |
| Termostat: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw mebli ogrodowych |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 2 fotele, Sofa, Stolik |
| Materiał wykonania siedziska: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wykonania blatu: | Materiał odporny na warunki atmosferyczne, Tworzywo sztuczne |
| Materiał wykonania stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Poduszki w zestawie: | Tak |
| Składane: | Tak |
| Rodzaj: | Odkurzacz automatyczny |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy |
| Wyposażenie: | 2 x Szczotka główna, Baterie, Baza, Pilot zdalnego sterowania, Przewód, Szczotki boczne |
| 50 | |
| Funkcje dodatkowe: | Nawigacja PanoView, Sterowanie pilotem |
| 160 | |
| Szerokość [cm]: | 160 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Elementy montażowe |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Podręczny panel sterujący, Uchwyt na kubek, Uchwyt na słuchawki, Wodoodporna konstrukcja |
| Wysokość [cm]: | 117 |
| Możliwość regulacji: | Tak |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Nie |
| Hub USB: | Nie |