- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (31)
AGD (87)
AGD do zabudowy (16)
AGD małe (190)
Komputery i tablety (143)
Smartfony i zegarki (92)
Foto i kamery (10)
Gaming (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Ortodontyczny, Wyprofilowany kształt |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Ortodontyczny |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Pomaga w prawidłowym rozwoju jamy ustnej dziecka, Świecący w ciemności, Wyprofilowany kształt |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania |
| Kolor: | Niebieski |
| Wykonanie: | Gąbka, Sztuczne włosie, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Długość [cm]: | 30.4 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy, Pomarańczowy, Różowy, Zielony |
| Wykonanie: | Gąbka, Guma, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Długość [cm]: | 30.4 |
| Dozownik detergentu: | Nie |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6+ |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 250 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x silikonowy ustnik, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający... |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Jednoczęściowa konstrukcja, Wyprofilowany kształt |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania |
| Kolor: | Niebieski, Zielony |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0+ |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 270 ml, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający... |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 120 ml, 1 x butelka 250 ml, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x dysk na czas podróży... |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Ortodontyczny, Wyprofilowany kształt |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0+ |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 150 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka... |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon, Szkło |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 250 ml, 1 x smoczek, 1 x system odpowietrzający, 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka... |
| Kolor: | Przezroczysto-zielony |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka 270 ml, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek... |
| Kolor: | Przezroczysto-różowy |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0+ |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka, 2 x elastyczny dysk uszczelniający, 2 x smoczek... |
| Kolor: | Przezroczysto-niebieski |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 8x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy, nude, taupe, mokka |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Autor: | Hartigan Browne |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Przedział wiekowy: | 6+ |
| Okładka: | Miękka |
| Język wydania: | Polski |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 9x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy, beżowy, nude |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Materiał wykonania: | Bawełna organiczna |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 50x100 |
| Gramatura [g/m2]: | 600 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał wykonania: | Bawełna organiczna |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 70x140 |
| Gramatura [g/m2]: | 600 |
| Kolor: | Czarny-GR-011 |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy, ciemny brąz |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy, srebrny |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Odcień: | Brązowy, nude |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |