- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Dom (1931)
Warsztat i ogród (3)
Outlet (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Akryl |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Różowy |
| Materiał: | Ceramika |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wymiary [mm]: | 590x300x300 |
| Kolor: | Zielony |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Zasilanie: | 230V |
| Klasa efektywności energetycznej: | Zależy od zastosowanej żarówki |
| Materiał: | Ceramika |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wymiary [mm]: | 410x260x260 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Zasilanie: | 230V |
| Klasa efektywności energetycznej: | Zależy od zastosowanej żarówki |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wymiary [mm]: | 250x100x250 |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Zasilanie: | 230V |
| Klasa efektywności energetycznej: | Zależy od zastosowanej żarówki |
| Materiał wykonania: | Szkło |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 90 x 310 x 310 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 50 x 300 x 300 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 16 |
| Materiał wykonania: | Szkło i stal |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 50 x 290 x 290 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Typ źródła światła: | Moduł LED |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 16 |