- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (285)
AGD (17)
AGD małe (45)
Komputery i tablety (436)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 7 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | D-Sub (VGA) - 1 szt., HDMI - 2 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt., USB Typu C 3.2 Gen. 1 - 1 szt. |
| Kolor: | Szary |
213,75 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Android Auto, Car Play |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kompatybilność: | Głośnik, Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon, Tablet |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| 5000 | |
| 2000:1 | |
| Tak | |
| Tak | |
| 3 | |
| Wyposażenie: | Ekran, Kabel zasilający, Pilot |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 10.2 |
| Rozdzielczość [px]: | 1280 x 800 |
| Tuner: | DVB-T2 |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, DVD, DVD-R, DVD-RW, VCD |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPG |
| Wyposażenie: | Aktywna antena DVB-T2, Kabel AV, Kontroler do gier, Pilot, Płyta z grami, Uchwyt do mocowania w samochodzie, Zasilacz... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.4 |
| Rozdzielczość [px]: | 1280 x 800 |
| Tuner: | DVB-T2 |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPG |
| Wyposażenie: | Aktywna antena DVB-T2, Kabel AV, Kontroler do gier, Pilot, Płyta z grami, Zasilacz, Zasilacz samochodowy 12 V |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 2 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Dotykowy ekran, Inteligentna kontrola temperatury, Silnik BLDC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 2 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Dotykowy ekran, Inteligentna kontrola temperatury, Silnik BLDC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 10 |
| Rozdzielczość [px]: | 1024 x 600 |
| Tuner: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, JPEG |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPEG |
| Wyposażenie: | Pilot, Zasilacz |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 10 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Kompatybilność: | Głośnik, Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| 1000:1 | |
| Nie | |
| Tak | |
| 1 | |
| Wyposażenie: | Baterie do pilota, Ekran projekcyjny 70", Magnetyczny filtr - 4 szt., Pilot - 2 szt., Stojak PowerBase Stand, Walizka... |
| Rodzaj: | Konsola |
|---|---|
| Seria: | Spider-Man |
| Wiek: | 3+ |
| Płeć: | Męska |
| Funkcje rozwojowe: | Koncentracja, Sprawność manualna |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 10" |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 10 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Długość [m]: | 2 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 4-warstwowe |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Typ: | Cyfrowa |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 30 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 200 |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe do szyn rackowych |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Rozdzielczość [px]: | 1024 x 600 |
| Tuner: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPG |
| Wyposażenie: | Adapter samochodowy, Pilot, Torba transportowa, Zasilacz |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 4-warstwowe |