- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (287)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (416)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (52)
Gaming (18)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza, Przednia szyba |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza, Przednia szyba |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza, Przednia szyba |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 7 cali, Urządzenia o szerokości 55 - 98 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 5.4 - 6.7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4 - 7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.5 - 6.8 cali |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 3.5 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 5.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza, Przednia szyba |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.7 cali |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4 - 6.5 cali |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza, Kratka nawiewu, Przednia szyba |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.4 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Kratka nawiewu |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Zagłówek |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Sterownik |
| Komunikacja: | , , |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Dedykowana aplikacja: | Aqara Home |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Kamera do inteligentnego oświetlenia |
| Komunikacja: | |
| Dedykowana aplikacja: | Nanoleaf |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Taśma LED |
| Komunikacja: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 37.44 |
| Dedykowana aplikacja: | Nanoleaf |
| Moc [W/m]: | 7.2 |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Ilość źródeł światła: | 156 |
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Miejsce montażu: | Szafa Rack 19" |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |