- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (25)
Komputery i tablety (12)
Smartfony i zegarki (7)
Foto i kamery (3)
Gaming (1)
Rowery i hulajnogi (4)
Fitness i sport (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 25 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 56 |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | EMOS GoSmart |
| Sterowanie: | Ręczne, Smartfon, Tablet |
| Komunikacja: | |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20 |
| Wymiary [mm]: | 86 x 86 x 13 |
| Funkcje: | Możliwość rozbudowy |
| Typ: | Inteligentny |
| Montaż: | Natynkowy |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | EMOS GoSmart |
| Sterowanie: | Ręczne, Smartfon, Tablet |
| Komunikacja: | |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20 |
| Wymiary [mm]: | 86 x 86 x 13 |
| Funkcje: | Możliwość rozbudowy |
| Typ: | Inteligentny |
| Montaż: | Natynkowy |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | EMOS GoSmart |
| Sterowanie: | Ręczne, Smartfon, Tablet |
| Komunikacja: | |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20 |
| Wymiary [mm]: | 86 x 86 x 13 |
| Funkcje: | Możliwość rozbudowy |
| Typ: | Inteligentny |
| Montaż: | Natynkowy |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 4 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP65 |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja głośności |
Zakres od A do G
| Dedykowana aplikacja: | EMOS GoSmart |
|---|---|
| Komunikacja: | |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant, Tuya Smart |
| Zasilanie: | 230 V |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | EMOS GoSmart, Lidl Home, Setti+, Smart Life, Tuya Smart |
| Sterowanie: | Głosem, Smartfon |
| Komunikacja: | , |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Głowica termostatyczna |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wymiary [mm]: | 55 x 94 x 55 |
Zakres od A do G
| Dedykowana aplikacja: | EMOS GoSmart |
|---|---|
| Komunikacja: | |
| Współpraca z systemami: | Amazon Alexa, Google Assistant, Tuya Smart |
| Zasilanie: | 230 V |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
Zakres od A do G
| Typ źródła światła: | COB, LED |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Moc [W]: | 5 |
| Napięcie [V]: | 3.7 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP43 |
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona akumulatora, Szybkie wyłączanie |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 70 |
| Napięcie [V]: | 220 - 240 |
| Wymiary [mm]: | 515 × 175 × 63 |
| Funkcje dodatkowe: | Zakres temperatury pracy od -40 do 50 °C |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 25 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 45 |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Stopień ochrony [IP]: | IP20 |
| Napięcie [V]: | 250 |
| Liczba gniazd: | 1 |
| Uziemienie: | Tak |
| Typ montażu: | Podtynkowe |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Stopień ochrony [IP]: | IP20 |
| Napięcie [V]: | 250 |
| Liczba gniazd: | 2 |
| Uziemienie: | Tak |
| Typ montażu: | Podtynkowe |
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar prędkości wiatru, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Datownik, Deszczomierz, Kalendarz, Możliwość ustawienia na stole lub powieszenia na ścianie, Podświetlenie wyświetlacza |
| Rodzaj gwintu: | LED |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 20 |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 5 |
| Napięcie [V]: | 230 |
| Wymiary [mm]: | 35 x 470 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12.5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowany LED |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wysokość całkowita [cm]: | 4.2 |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Panel LED |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
| Napięcie [V]: | 220-240 |
| Wymiary [mm]: | 170 x 170 x 42 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 170 |
| Kolor: | Biały, Czerwony |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Wymiary [mm]: | 90 x 29 x 25 |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 10 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 60 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Wymiary [mm]: | 61 x 17 x 32 |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 22 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 97 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 10 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP56 |
| Funkcje dodatkowe: | 5 poziomów regulacji głośności, Możliwość rozbudowy, Sygnalizacja optyczna |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 36 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP44 |
| Funkcje dodatkowe: | 4 poziomy regulacji głośności, Możliwość rozbudowy, Sygnalizacja optyczna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 3 baterie AAA, Sieciowe |
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Fazy księżyca, Kalendarz, Mocowanie na ścianie, Podświetlenie wyświetlacza |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 2 baterie AAA |
| Funkcje: | Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Budzik, Podświetlenie wyświetlacza |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Możliwość powieszenia, Wskaźnik zużycia baterii... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 3000 |
| Dokładność pomiaru: | 0.1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm temperaturowy, Budzik z funkcją drzemki, Datownik, Fazy księżyca, Kalendarz... |
| Zasilanie: | Nie |
|---|---|
| Antena: | |
| Rodzaj anteny: | |
| Przeznaczenie anteny: | |
| Odbiór sygnału: | DVB-T, DVB-T2 |
| Wbudowany wzmacniacz: | Nie |
| Typ anteny: | |
| Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Wymiary [mm]: | 28 x 103, 30 x 65 x 40 |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 150 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 44 x 65 x 40 |
| Typ: | Czołowa |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 330 |
| Czas pracy [h]: | 16 |
| Waga [g]: | 81 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 40 x 59 x 40 |
| Typ: | Czołowa |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 150 |
| Czas pracy [h]: | 26 |
| Waga [g]: | 53 |