- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6091)
Gaming (147)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Naval Blue Negative |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-miętowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Magnetyczno-mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-brązowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czerwony |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200, 4200 (oprogramowanie) |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 45000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Magnetyczno-mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 36000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
379 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Optyczno-mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 42000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-fioletowo-niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 35000 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 7200 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 6400 |
Sugerowana cena producenta:
69,99 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |