- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6091)
Gaming (147)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 10000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, MicroUSB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2400 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| AMD Ryzen 7 5700 | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3600 MHz |
| Dysk SSD: | 500 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-szaro-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon 610M |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 8745HX | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 42000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czerwony |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 42000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-złoty |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Brzoskwiniowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Miętowo-biało-żółty |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-granatowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szaro-pomarańczowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szaro-pomarańczowy |