- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6089)
Gaming (147)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 320 | |
| 0.5 [MPRT], 1, 2, 3, 4, 5, 6 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, LED |
|---|---|
| 100 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1200 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, TN LED |
|---|---|
| 60 | |
| 2 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 320 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
| 144 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Intel Core i5-13420H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 2, 1 x USB Type-C (z Thunderbolt 4 i DisplayPort)... |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x2 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 240 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort)... |
| AMD Ryzen 9 9955HX3D | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1 TMDS, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0... |
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x2 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 4 (z DisplayPort), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| AMD Ryzen AI 7 350 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 860M |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0... |
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 32GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1 FRL... |
| AMD Ryzen 9 270 | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7500MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 16", 2048 x 1280px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14.5", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x USB 4 (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x2 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 18", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |