- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6091)
Gaming (147)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 32GB |
| Dysk SSD: | 2000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 32GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 7-256V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 9 9900X3D | |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 128 GB, DDR5, 6000 MHz |
| AMD Ryzen 9 9900X3D | |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 64 GB, DDR5, 6000 MHz |
| AMD Ryzen 9 9900X3D | |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 64 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 64 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Intel Core i5-12400F | |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4 |
| Intel Core i5-14400F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7800 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Pamięć RAM: | 32 GB |
| AMD Ryzen 5 5500 | |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4 |
| AMD Ryzen 5 5500 | |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4 |
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Intel Core i5-14400F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Intel Core i7-14700F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Intel Core Ultra 5-225F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 24000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 5000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2400 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 6400 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Różowy |