- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (881)
Komputery i tablety (50)
Smartfony i zegarki (17)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 4W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 4W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 2W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarno-szary |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 4W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 5W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarno-szary |
| Kolor: | Tytanowy |
|---|---|
| Napęd: | |
| Sterowanie: | |
| Prędkość obrotowa [RPM]: | , |
| Złącze USB: | Tak |
| Przedwzmacniacz: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8-12 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Nie |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 6.3 mm, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Łączność: | |
| Rodzaj: | Zestaw głośnomówiący |
| Multiuse: | Tak |
| Czas pracy [h]: | 15 |
| Zasięg działania [m]: | 30 |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Dedykowana aplikacja: | Marshall Bluetooth App |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 27 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 7 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Dedykowana aplikacja: | JBL Portable |
| Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Dedykowana aplikacja: | JBL Portable |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Dedykowana aplikacja: | Tronsmart App |
| Tak |