- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1007)
Komputery i tablety (127)
Smartfony i zegarki (1)
Dom (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - Micro HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K |
| Typ kabla: | |
| 1.3 | |
| Długość [m]: | 20 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 2 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Dual Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 2 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 2 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Dual Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 2 |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |