- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1009)
Komputery i tablety (127)
Smartfony i zegarki (1)
Dom (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Typ: | DisplayPort - HDMI |
|---|---|
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 2 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski, USB-C męski |
| Długość [m]: | 2 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |