- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| 24 | |
| Shimano | |
| Shimano | |
| 28 | |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 24" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 11.92 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Aluminiowa | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 20" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Shimano GRX | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 12.26 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Aluminiowa | |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 24" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 11.92 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Aluminiowa | |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 24" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Shimano GRX | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 12.26 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Aluminiowa | |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 60 kg |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Waga [kg]: | 118 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Typ silnika: | Czterosuwowy |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 160 |
| 80 | |
| Moc silnika [KM/kW]: | 7.34 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 124.6 |
| Pojemność zbiornika paliwa [l]: | 5.5 |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 41 kg |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Nie |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Błękitny |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Waga [kg]: | 2.9 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 12 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 432 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 60 kg |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 35 kg |
| Wentylacja: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Waga [kg]: | 3.24 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 13 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 468 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
Sugerowana cena producenta:
1 199,99 zł
| Waga [kg]: | 110 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Elektryczny |
| Typ silnika: | Elektryczny |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| 45 | |
| 2000 | |
| do 60 | |
| 20 |
| Waga [kg]: | 3.3 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Ah]: | 14.5 |
| Pojemność baterii [Wh]: | 522 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Waga [kg]: | 93 |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Typ silnika: | Czterosuwowy |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| 45 | |
| Moc silnika [KM/kW]: | 3 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 50 |
| Pojemność zbiornika paliwa [l]: | 5.4 |
| Waga [kg]: | 110 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Typ silnika: | Czterosuwowy |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| 45 | |
| Moc silnika [KM/kW]: | 2.85 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 50 |
| Pojemność zbiornika paliwa [l]: | 5 |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 64 kg |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Waga [kg]: | 130 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Typ silnika: | Czterosuwowy |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| 45 | |
| Moc silnika [KM/kW]: | 2.85 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 50 |
| Pojemność zbiornika paliwa [l]: | 5 |
| Waga [kg]: | 100 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Typ silnika: | Czterosuwowy |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| 45 | |
| Moc silnika [KM/kW]: | 3 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 50 |
| Pojemność zbiornika paliwa [l]: | 4.2 |
| Waga [kg]: | 81 |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Typ silnika: | Czterosuwowy |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 160 |
| 45 | |
| Moc silnika [KM/kW]: | 2.86 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 50 |
| Pojemność zbiornika paliwa [l]: | 5 |
| Rama: | Stalowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 32 kg |
| Wentylacja: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Waga [kg]: | 93 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Typ silnika: | Czterosuwowy |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| 45 | |
| Moc silnika [KM/kW]: | 3 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 50 |
| Pojemność zbiornika paliwa [l]: | 5.4 |
| Waga [kg]: | 24.3 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Elektryczny |
| Typ silnika: | Elektryczny |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 45 | |
| 500 | |
| do 40 | |
| 13.5 |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 47 kg |
| Wentylacja: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Szaro-zielony |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 64 kg |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Szaro-grafitowy |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Rama: | Aluminiowa |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 41 kg |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Nie |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |