- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7116)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Chwyty do kierownicy |
|---|---|
| Długość [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 2 |
| Materiał: | Pianka EVA |
| Kolor: | Czerwony |
| Długość [mm]: | 125 |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Elektryczna |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor: | Szaro-żółty |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | EPS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Stojak rowerowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nośność: | 13 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Poliester, SBR |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Zielono-czarny |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Materiał: | Polar, Poliester, Spandex |
| Typ: | Długi rękaw |
| Kolor: | Czarny |
| Płeć: | Męska |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Granatowo-szaro-limonkowy |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Wiek: | 1-5 lat |
| Odchylany: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
179,99 zł
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
|---|---|
| Typ: | Platformowe |
| Kolor: | Czarny |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska |
| Długość wkładki [cm]: | 22.5 |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Kierownica |
| Ilość funkcji: | 7 |
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth, GPS |
| Podświetlenie: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Regulacja: | Od 53 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Tak |
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Mocowanie: | Kierownica, Mostek |
| Komunikacja: | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Podświetlenie: | Tak |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Przedni |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do widelca |
| Tryby pracy: | Tryb dzienny |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Dynamo |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Mocowanie: | Na kierownicę |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Materiał wykonania: | EVA, Poliuretan, Poliwęglan |
| Rodzaj: | Koszulka |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Płeć: | Męska |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Wiek: | 9m+ |
| Odchylany: | Nie |
| Rodzaj: | Chwyty do kierownicy |
|---|---|
| Długość [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 2 |
| Materiał: | Pianka EVA |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Koszyk |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Na kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 3.5 |
| Pojemność [l]: | 3.5 |
| Długość [mm]: | 156 |
|---|---|
| Materiał: | Pianka EVA, PU, TPU |
| Typ: | Mini |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Spodnie |
|---|---|
| Materiał: | Poliester, Spandex |
| Kolor: | Czarny |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Wodoodporność: | Nie |
| Długość: | Długie |
| Z wkładką: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
149,99 zł
| Rodzaj: | Opona |
|---|---|
| Rozmiar kół [mm]: | 254 x 51 |
| Materiał wykonania: | Guma |
| 10 | |
| Bezdętkowa: | Nie |
| Kompatybilność: | Uniwersalna |
| Materiał: | Aksamit, Elastan, Nylon, Poliuretan, Silikon |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Kompatybilność: | 26-28 |