- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7121)
Fitness i sport (191)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Płeć: | Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Długi rękaw |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj: | Wieszak na rower |
|---|---|
| Nośność: | 45 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czerwony |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Przeznaczenie: | Do hulajnogi |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Materiał wykonania: | Pianka EVA, Poliuretan |
| Rodzaj: | Stojak rowerowy |
|---|---|
| Nośność: | 50 kg |
| Mocowanie roweru: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Srebrny |
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10 |
| Długość [mm]: | 256 |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | XXL |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rodzaj: | Przedni |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Wiek: | 1-3 lat |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Odchylany: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Granatowy |
| Regulacja: | Od 59 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| MIPS: | Nie |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Płeć: | Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | 42 |
| Typ: | SPD-SL |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Długość wkładki [cm]: | 26.5 |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rodzaj: | Kask |
| Kolor: | Fioletowo-różowy |
| Płeć: | Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ roweru: | Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Rodzaj: | Spodenki |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Długość: | Krótkie |
| Z wkładką: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do hulajnogi |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Dodatkowe przegródki: | Tak |
| Materiał wykonania: | Pianka EVA |