- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7121)
Fitness i sport (191)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 1 |
| Pojemność [l]: | 2.5 |
| Kolor: | Czerwony |
| Waga [g]: | 135 |
Sugerowana cena producenta:
29,99 zł
| Kolor dominujący: | Czarno-różowy |
|---|---|
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | XL |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dorosłych, Dla młodzieży |
| Kolor dominujący: | Czarno-różowy |
|---|---|
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | L |
| Materiał skorupy: | PE |
| Regulacja: | Paski mocujące na rzep |
| Typ: | Dla młodzieży |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Miękkie i elastyczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
Sugerowana cena producenta:
269,90 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | L |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Waga [g]: | 300 |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Waga [g]: | 406 |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M/L |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Waga [g]: | 340 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Waga [g]: | 320 |
| Materiał: | Wiklina |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 240 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Błękitno-biały |
| Typ roweru: | Crossowy, Gravel, Szosowe |
| Rozmiar: | M |
| Wentylacja: | Tak |
| Waga [g]: | 34 |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Sezon: | Letni |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Aktywność: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki |
| Rozmiar: | M |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Waga [g]: | 198 |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rozmiar: | XL (180 - 190 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| 28 | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Dominujący kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 18 miesięcy |
| Plastikowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 8 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Nylonowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | L |
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 310 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Rozmiar: | 46 |
| Typ: | SPD-SL |
| Sezon: | Letni |
| Długość wkładki [cm]: | 29 - 29.5 |