- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7116)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Rattan, Stal |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 5 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Kompozyt z włókna szklanego |
| MIPS: | Nie |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Typ: | SPD |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Typ: | SPD |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Materiał: | Aluminium, Polipropylen, TPE |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Chwyt do kierownicy |
| Długość [mm]: | 131 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 2 |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| MIPS: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Przednie |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Tryby pracy: | 4 tryby światła stałego, Tryb migający |
| Moc światła [lm]: | 430 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Hulajnoga, Rower |
| Regulacja: | Od 57 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Jasnoniebieski |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| MIPS: | Nie |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Spalinowy |
| Silnik: | Czterosuwowy |
| Typ nadwozia: | Naked |
| Moc silnika [KM]: | 10.6 |
| Maksymalna prędkość [km/h]: | 90 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 124.4 |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 145 |
| Liczba miejsc: | 2 |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Aktywność: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Kolor: | Jasnografitowo-bordowy |
|---|---|
| 28 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| 11 | |
| Sram | |
| Hydrauliczny | |
| Aluminiowa | |
| Opona typ: | 700 x 40C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Kolor: | Różowo-turkusowy |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| MIPS: | Nie |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Dominujący kolor: | Limonkowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Nylonowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Pompka rowerowa ręczna |
| Długość [mm]: | 220 |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Presta / Schrader / Dunlop |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 6.9 |