- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Różowo-turkusowy |
| Wentylacja: | Tak |
| Waga [g]: | 310 |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 lat |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Dominujący kolor: | Limonkowy |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 lat |
| Nylonowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 3 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 lat |
| Nylonowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 3 |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do sztycy |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Waga [g]: | 120 |
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [mm]: | 1100 |
| Materiał: | Miedź, PVC, Stal |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Waga [g]: | 200 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Daszek: | Tak |
| Lampka: | Opcjonalnie |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | EVA, PU, TPU |
| Mocowanie: | Siodło pasażera |
| Pojemność [l]: | 1 |
| Przegródki: | Nie |
| Waga [g]: | 145 |
| Rozmiar: | 43 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Długość wkładki [cm]: | 27 - 27.5 |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | 44 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarno-czerwony |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Materiał: | Poliester |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Waga [g]: | 60 |
| Typ: | Folding lock, Składane |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [mm]: | 900 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Waga [g]: | 1400 |
| Dominujący kolor: | Błękitny |
|---|---|
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wiek: | 9m+ |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Rodzaj: | Tylny |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Waga [g]: | 210 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarno-szary |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Materiał: | Poliester |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Waga [g]: | 60 |
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [mm]: | 1050 |
| Materiał: | Stalowa linka, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Waga [g]: | 85 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Daszek: | Tak |
| Lampka: | Nie |
| Materiał skorupy: | PC |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Waga [g]: | 29, 107 |
| Rozmiar: | 56-61 cm |
|---|---|
| Rodzaj: | Czapka |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Montaż: | Do sztycy |
| Źródło światła: | SMD LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Waga [g]: | 43 |
| Rozmiar: | 43 |
|---|---|
| Typ: | Platformowe |
| Kolor: | Niebieski |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
| Długość wkładki [cm]: | 27 - 27.5 |
| Sezon: | Letni |
| Waga [g]: | 940 |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Opcjonalnie |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Rozmiar: | M (160 - 185 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Biało-Lazurowy |
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł