- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7165)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Kompatybilność: | 27.5, 29 |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Czas pracy: | 3.5 h, 50 h |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Kompatybilność: | 27.5-29 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Moc światła [lm]: | 65 |
| Mocowanie: | Sztyca podsiodłowa |
| Czas pracy: | 25 h |
| Łączność: | ANT+, Bluetooth |
| Lampka: | LED |
| Wodoodporność: | IPX7 |
| Kolor: | Szaro-czerwony |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych, Dla dzieci |
| Lampka: | Nie |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| MIPS: | Nie |
| Daszek: | Nie |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Zielony mat |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Lampka: | Opcjonalnie |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Czarny mat |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Lampka: | Opcjonalnie |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Dominujący kolor: | Niebiesko-czerwony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata |
| Stalowa | |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Montaż: | Do siodełka |
|---|---|
| Rodzaj: | Tylne |
| Kompatybilność: | 20-29 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ roweru: | Gravel, Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-zielony |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Lampka: | Nie |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Montaż: | Do sztycy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Tylne |
| Moc światła [lm]: | 3 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy: | 4.5 h |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Tytanowy |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Lampka: | Opcjonalnie |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |