- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7266)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Rozmiar: | XXXXL |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Tak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Tak |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Podkoszulek |
|---|---|
| Rozmiar: | M/L |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Wodoodporna: | Nie |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Płeć: | Damska |
| Waga [kg]: | 8.8 |
|---|---|
| Wiek: | 3 - 5 lat |
| Pompowane koła: | Nie |
| Regulowane siedzisko: | Tak |
| Regulowana kierownica: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Zielony |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 18 m+ |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc światła [lm]: | 80 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc światła [lm]: | 60 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Kolor: | Czerwono-Czarny |
| Rączka do prowadzenia: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 2+ |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Zielony |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Czerwony |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Zielony |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 2.5 - 5 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Regulacja: | Od 44 do 48 cm |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Zielono-biały |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 18 - 36 m |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Zielono-żółty |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Czerwono-szary |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Kolor: | Zielono-żółty |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ roweru: | Szosowe |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ roweru: | Szosowe |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Typ roweru: | Szosowe |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni, Zimowy |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Szary |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |