- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7116)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Przegródki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Nylon, Polipropylen |
| Wodoodporność: | Tak |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wiek: | Od 2 lat |
| Stalowa | |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Kolor: | Błękitno-czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Kolor: | Czarno-biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XL (160 - 185 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Wiek: | 3 lata |
| Waga [kg]: | 6.05 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Pompowane koła: | Nie |
| Regulowane siedzisko: | Tak |
| Regulowana kierownica: | Nie |
| Dominujący kolor: | Błękitny |
|---|---|
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 8" |
| Kolor dominujący: | Błękitno-biały |
|---|---|
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Typ roweru: | Crossowy, Gravel, Szosowe |
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Stalowa | |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 3 |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 35 |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Wiek: | 18 miesięcy, 2 lata, 3 lata |
| Drewniana | |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Stalowa | |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 4 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Wiek: | 12 miesięcy, 2 lata, 3 lata |
| Stalowa | |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Kolor dominujący: | Żółty |
|---|---|
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka Eva z podszewką z siatki |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Kolor dominujący: | Szary |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Rozmiar: | S |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor dominujący: | Czarny |
|---|---|
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | EVA, Nylon |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Kolor: | Srebrno-czerwony |
|---|---|
| Karbonowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | XXL (188 - 200) cm |
| Rama: | Karbonowa, 23" |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Kolor dominujący: | Czerwono-czarny |
|---|---|
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliuretan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie |