- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7108)
Fitness i sport (197)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Przegródki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Rodzaj: | Sakwa |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Typ: | SPD-SL |
| Płeć: | Męska |
| Rozmiar: | 47 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Pojemność [l]: | 25 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Montaż: | Do bagażnika |
| Rodzaj: | Osłona na koszyk |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ: | U-lock |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal, Stop cynku |
| Długość [mm]: | 170 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | L/XL |
| Regulacja: | Tak |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 10" |
| 20 | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 6.6" |
| 12 | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 85 - 100 |
| Mocowanie: | Na fotelik |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Ponczo przeciwdeszczowe |
| Odchylany: | Nie |
| Zastosowanie: | Dla dzieci; rower, hulajnoga, rolki |
|---|---|
| Typ: | Fullface z odpinaną szczęką |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Regulacja obwodu głowy |
| Zastosowanie: | Dla dzieci; rower, hulajnoga |
|---|---|
| Typ: | Fullface 2w1 ze zdejmowaną szczęką |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Rozmiar: | Od 48 do 52 cm |
| Regulacja: | Regulowany system dopasowania (pokrętło) i pasek |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Zapięcie rowerowe składane |
| Materiał: | Metal, tworzywo |
| Długość [mm]: | 1100 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Typ: | Zapięcie rowerowe składane |
|---|---|
| Materiał: | Stal hartowana, stop cynku |
| Długość [mm]: | 670 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Typ: | Jazda na rowerze, bieganie, sport outdoor |
|---|---|
| Płeć: | Uniwersalny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Polaryzacyjne |
| Nosek: | Silikonowy |
| Zauszniki: | Antypoślizgowe, elastyczne |
| Pojemność [l]: | 5 |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Typ: | Plecak |
| Płeć: | produkt uniseks |
| Materiał: | Nylon |
| Rodzaj: | MINI PLECAK |