- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (94)
AGD (3)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (29)
Komputery i tablety (52)
Smartfony i zegarki (152)
Foto i kamery (4)
Gaming (56)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.6", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 64 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.78", 2436 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99 Ultimate, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| MediaTek Helio G100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.7", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio Octa-core, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
| 6.7", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G99, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i7-14700F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti , 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak |
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak |
| Intel Core Ultra 9-285K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 7-265K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 9-285K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti , 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Intel Core Ultra 9-285K | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Intel Core i5-14400F | |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti , 16 GB, GDDR6 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Pojemność [ml]: | 590 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Seria producenta: | Infinite Clean |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.5 |
| Pojemność [ml]: | 590 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Seria producenta: | Infinite Clean |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do garderoby, Do łazienki, Do salonu |
|---|---|
| Rodzaj regału: | Na kółkach |
| Zastosowanie: | Na artykuły łazienkowe, Na dokumenty, Na ubrania |
| Pojemność [ml]: | 590 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Seria producenta: | Infinite Clean |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |