- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (94)
AGD (3)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (29)
Komputery i tablety (52)
Smartfony i zegarki (152)
Foto i kamery (4)
Gaming (56)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 60 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 60 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In, Powłoka ceramiczna... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 60 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Frezowane krawędzie 2.5D, Hartowanie w temperaturze 420° C, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix... |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Rodzaj strumienia: | Deszczowy, Intensywny deszcz, Skoncentrowany |
|---|---|
| Podłączenie [cale]: | 1/2" |
| System anti-calc: | Nie |
| Wykonanie: | Mosiądz |
| Wąż: | Nie |
| Funkcje: | Mosiądz |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj: | Kielichowy |
|---|---|
| Funkcje: | Kielich z miarką, Butelka sportowa, Tryb pulsacyjny, Blender do smoothie, Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 2.6 |
| Wykonanie kielicha: | Trytanowe tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
|---|---|
| Liczba prędkości: | 25 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 1000 |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Mieszanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ucieranie |
|---|---|
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Zastosowane technologie: | Infinity, Powelix Life |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany, Ucieranie |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Moc [W]: | 1200 |
| Przeznaczenie: | Mobilne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dolby Digital Plus, Funkcja ochrony oczu, Google TV, HDR 10, Przestrzeń kolorów: BT2020 110%, Unikanie przeszkód... |
| 2600 | |
| 1600:1 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: |
| Wykonanie: | Stal szlachetna (polerowana) |
|---|---|
| Funkcje: | Odporność na wysokie temperatury |
| Typ: | Podwieszany |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 44 x 54 |
| Kolor: | Stalowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Typ: | Rozkładana, Rozsuwana |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Kółka transportowe, Możliwość rozsuwania, Rozkładane skrzydła |
| Powierzchnia suszenia [m]: | 30 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Stal powlekana, Tworzywo sztuczne |
| Elektryczna: | Nie |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
289,99 zł
| Typ: | Rozkładana, Rozsuwana |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada samoczynnego rozłożenia, Kółka transportowe, Uchwyty na bieliznę |
| Powierzchnia suszenia [m]: | 30 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Stal |
| Elektryczna: | Nie |
| Odporna na działanie warunków atmosferycznych: | Tak |
| Rodzaj: | Brytfanna żeliwna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie halogenowe, Kuchnie indukcyjne, Piekarniki |
| Funkcje: | Możliwość stosowania w piekarniku |
| Funkcje dodatkowe: | Gładka i łatwo czyszcząca powierzchnia, Grube dno, Odporność na wysokie temperatury, Równomierna dystrybucja ciepła |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Moc [W]: | , , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.5 |
| Rodzaj: | Laminator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Laminacja zdjęć |
| Kolor: | Czarny |
| Automatyczne wyłączanie: | Nie |
| Maksymalna szerokość laminacji [mm]: | 240 |
| Prędkość laminacji [cm/min]: | 25 |
| Przeznaczenie: | Do garderoby, Do łazienki, Do salonu |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-biały |
| Zastosowanie: | Na dokumenty, Na książki, Na ubrania |
| Styl: | Nowoczesny |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia: | |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Amazfit |
| Seria smartwatcha: | |
| Materiał: | Silikon |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne rozpoznawanie naczyń, Funkcja Flex, Funkcja gotowania na wolnym ogniu, Funkcja grillowania... |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 90 x 51 |
| Ceramiczne - bez ramki | |
Sugerowana cena producenta:
4 499 zł
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
| Rodzaj zapachu: | Woda perfumowana (EDP) |
| Grupa zapachowa: | aromatyczne, wodne |