- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD małe (20)
Komputery i tablety (574)
Smartfony i zegarki (12)
Gaming (5)
Fitness i sport (1)
Dom (16)
Warsztat i ogród (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M5, 9-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Pro 13 cali (8. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Pro |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Air 11 cali (7. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M5, 9-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Pro 13 cali (8. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Pro |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Air 11 cali (8. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Air 13 cali (8. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 256 | |
| Apple A16, 5-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad (11. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Air 11 cali (7. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 2000 | |
| 16 | |
| Apple M5, 10-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Pro 13 cali (8. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Pro |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad Air 13 cali (8. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Air |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Marka tabletu: | Xiaomi |
| Model tabletu: | Redmi Pad 2 |
| Seria tabletu: | Pad |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 128 | |
| Apple A16, 5-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad (11. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 256 | |
| Apple A16, 5-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad (11. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 256 | |
| Apple A16, 5-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad (11. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 10.9", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 64 | |
| Apple A14 Bionic, 6-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 16 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad (10. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 256 | |
| Apple A16, 5-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad (11. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 11", 2420 x 1668px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 256 | |
| 8 | |
| Apple M4, 9-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 17 |
Zakres od A do G
| 11", 2420 x 1668px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 512 | |
| 8 | |
| Apple M4, 9-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 17 |
Zakres od A do G
| 11", 1920 x 1200px | |
| 128 | |
| 4 | |
| Qualcomm Snapdragon 680, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | Android 13 |
| 10.9", 2360 x 1640px, Liquid Retina | |
| 64 | |
| Apple A14 Bionic, 6-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 16 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Modem Nie |
| Złącza: | Złącze USB |
| Model tabletu: | iPad (10. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad mini (6. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad mini |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Marka tabletu: | Apple |
| Model tabletu: | iPad Pro 11 cali (5. generacji), iPad Pro 11 cali (6. generacji) |
| Seria tabletu: | iPad Pro |
Zakres od A do G
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 1000 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 1000 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| 16 | |
| Intel Core Ultra 5-225U | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB 3.2 Gen. 2... |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 16 | |
| AMD Ryzen 5 220 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB 3.2 Gen. 2... |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 740M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 32 | |
| Intel Core Ultra 5-228V | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB 3.2 Gen. 2, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 32 | |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB 3.2 Gen. 2, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 1000 | |
| 16 | |
| Apple M5, 10-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G