- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (21)
AGD (3)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (357)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4422)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zastosowanie: | Drony |
|---|---|
| Dedykowany model: | BetaFPV Cetus Lite FPV |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Drony |
|---|---|
| Dedykowany model: | BetaFPV Beta65S, BetaFPV Beta85 Pro 2, BetaFPV HX100SE, BetaFPV Meteor65 |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Kamera |
|---|---|
| Dedykowany model: | Seek Thermal Nano |
| Kolor: | Czerwony |
| Przeznaczenie: | Kamera |
| Zawartość zestawu: | Obiektyw |
| Zastosowanie: | Kamera |
|---|---|
| Dedykowany model: | Seek Thermal Nano |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Kamera |
| Zawartość zestawu: | Etui |
Sugerowana cena producenta:
32,90 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 7680 x 3840 |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 19 |
| Rozdzielczość filmów: | 3840 x 2880 |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 7680 x 3840 |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 45 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 34 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 7680 x 3840 |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 19 |
| Rozdzielczość filmów: | 3840 x 2880 |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kamera Cofania Blow Samochodowa Uniwersalna Bvs-549 Blow IP67 7 Cali LED |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Kamera samochodowa Wideorejestrator |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Informacje: |