- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (113)
Komputery i tablety (355)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4434)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Cyfrowa transmisja danych, Funkcja noktowizora, Funkcja Zoom, Możliwość montażu na ścianie |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
| Kolor: | Biało-szary |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość montażu na ścianie, Nagrywanie wideo, Tryb nocny, Zdalne sterowanie kamerą |
| Długość przewodu kamery [m]: | 10 |
|---|---|
| Średnica kamery [mm]: | 5.5 |
| Ilość obiektywów: | 1 |
| Rozdzielczość obrazu: | , |
| Wodoodporność: | Tak |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik poziomu wilgotności, Czujnik temperatury, Funkcja noktowizora, Lampka nocna, Nagrywanie na kartę pamięci... |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| 145 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, Bluetooth, |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Naklejka Nextbase, Narzędzie do podważania, Ściereczka czyszcząca, Uchwyt |
| Zasilanie: | DC 5V (USB-C) |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.2 |
| 140, 150 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja HDR, , Ochrona akumulatora przed rozładowaniem, Timelapse, Tryb Low-bitrate, |
| Wyposażenie: | 2 uchwyty montażowe, Kabel tylnej kamery o długości 6m, Kabel USB, Kamera tylna, Klipsy do montażu... |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 11.26 |
| 150, 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, Automatyczna ochrona nagranych plików, Automatycznego dostosowania czułości do natężenia światła... |
| Wyposażenie: | 4x Uchwyt do mocowania kamery na lusterku, Kabel tylnej kamery o długości 6.5m, Kabel tylnej kamery o długości 6m... |
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Do jamy ustnej, Do nosa, Do uszu |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Wi-Fi, Kamera otoskopowa o średnicy 3.1 mm, Obraz na żywo, Usuwanie woskowiny, Wodoodporność, Żyroskop |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 3 x wacik, 9 x końcówka douszna, Instrukcja w języku polskim, Kabel USB do ładowania... |
| Waga [kg]: | 0.11 |
| Typ: | Endoskopowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Kolor: | Granatowy |
| Zastosowanie: | Do uszu |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Wi-Fi, Kamera endoskopowa z aplikacją mobilną, System kontroli temperatury, Żyroskop |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 10 x wacik, 12 x końcówka douszna, Kabel zasilający, Podstawa, Szczoteczka do czyszczenia |
| Waga [kg]: | 0.09 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 320 x 240 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 250 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja noktowizora, Funkcja Vox, Odtwarzanie kołysanek |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 8 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-szary |
| Funkcje dodatkowe: | 128-bitowe szyfrowanie AES, Adaptacyjne światło nocne, Czujnik poziomu wilgotności, Czujnik temperatury... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje dodatkowe: | 5 gier, Dyktafon, Karta pamięci o pojemności 8 GB, Krokomierz, Latarka, Odtwarzacz MP3 |
| Seria: |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik temperatury, Dwukierunkowa komunikacja, Funkcja kołysanek, Funkcja Zoom, Intuicyjny interfejs... |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały, Granatowy |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik ruchu, Funkcja noktowizora, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie snu, Monitorowanie tętna... |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały, Różowy |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik ruchu, Funkcja noktowizora, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie snu, Monitorowanie tętna... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-pomarańczowy |
| Funkcje dodatkowe: | 5 gier, Dyktafon, Karta pamięci o pojemności 8 GB, Krokomierz, Latarka, Odtwarzacz MP3 |
| Seria: |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja Lionelo Smart, Cyfrowa transmisja danych, Czujnik dźwięku, Czujnik poziomu wilgotności, Czujnik ruchu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Funkcje dodatkowe: | 5 gier, Dyktafon, Karta pamięci o pojemności 8 GB, Krokomierz, Latarka |
| Seria: |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik dźwięku, Czujnik ruchu, Funkcja Zoom, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi... |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Typ: | Analogowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Kabel USB-C |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 320 x 240 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik dźwięku, Czujnik temperatury, Funkcja Vox, Funkcja Zoom, Lampka nocna... |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja alarmu, Funkcja noktowizora, Funkcja Zoom, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie wilgotności |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 2 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 300 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Zoom, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Mikrofon o wysokiej czułości, Odtwarzanie kołysanek, Szyfrowanie danych... |
Sugerowana cena producenta:
699 zł
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik temperatury, Funkcja noktowizora, Funkcja Vox, Funkcja Zoom, Odtwarzanie kołysanek, Przypomnienie o karmieniu |
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Rodzaj: | Otoskop |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Bezpiecznego czyszczenia uszu, Dokładnego oglądania wnętrza ucha |
| Możliwość regulacji ostrości: | Nie |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 6-osiowy żyroskop, Funkcja Wi-Fi, Obraz na żywo, Usuwanie woskowiny |
| Wyposażenie: | 6 x końcówka do uszu, Etui, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przewód USB |
| Waga [kg]: | 0.15 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja mobilna MyVTech Baby Pro, Całodobowe monitorowanie, Czujnik temperatury, Kąt widzenia kamery do 135°... |