- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (113)
Komputery i tablety (355)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4434)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1080p |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja mobilna MyVTech Baby Pro, Całodobowe monitorowanie, Czujnik temperatury, Kąt widzenia kamery do 135°... |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 270 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Funkcje dodatkowe: | 9-poziomowy wskaźnik dźwięku, Adaptacyjne światło nocne, Funkcja Auto-On, Funkcja noktowizora, Lampka nocna... |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
|---|---|
| 240 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.3 |
| Wysokość [cm]: | 9.9 |
| 62 | |
| Typ: | Endoskopowy |
|---|---|
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | 60 |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Wi-Fi, System kontroli temperatury |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| 220 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.35 |
| Wysokość [cm]: | 10.1 |
| 65 | |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
|---|---|
| 158 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 186 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.22 |
| Wysokość [cm]: | 9.8 |
| 65.7 | |
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | 6 końcówek, Aplikacja ANESOK na Iphona i Androida, Bezpieczny dla niemowląt, dorosłych i zwierząt... |
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | Około 70 min |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja ANESOK, Bezpieczny dla niemowląt, dorosłych i zwierząt, Funkcja Wi-Fi, Kompatybilne z każdym systemem... |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Moc [W]: | 0.75 |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, Bluetooth, |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240 V |
|---|---|
| Komunikacja: | , |
| Rodzaj: | Zestaw startowy |
| Moc [W]: | 9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 75 W |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 929 zł
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | Około 70 min |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowa struktura obudowy, Funkcja Wi-Fi, Usuwanie woskowiny, Żyroskop |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Moc [W]: | 5 |
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | 85 min |
| Obrotowa głowica: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 6-osiowy żyroskop, Funkcja Wi-Fi, Obraz na żywo, Usuwanie woskowiny |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
2 349 zł
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Regulacja głośności |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
2 129 zł
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Regulacja głośności |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Typ: | Ultradźwiękowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | 5 trybom intensywności, Lampa UV sterylizująca światłem, Redukuje płytkę bakteryjną, Usuwa przebarwienia... |
| Rodzaj: | Skaler dentystyczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Autor: | Aleksandra Pilch |
|---|---|
| Tematyka: | Przygodowa |
| Liczba stron: | 440 |
| Okładka: | Miękka |
| Język wydania: | Polski |