- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (404)
Smartfony i zegarki (1)
Gaming (2)
Zabawki i LEGO (17)
Książki, muzyka, film (8)
Motoryzacja (3)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc znamionowa RMS [W]: | 50 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Mikrofon, Pilot |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gniazda wejściowe: | 1 x jack 3,5 mm, 1 x Optical, HDMI, Mikrofonowe |
| Gniazda wyjściowe: | 1 x jack 3,5 mm, 1 x Optical, HDMI |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 17 |
| Wyposażenie: | Kabel Jack 3.5mm - Jack 3.5mm, Kabel optyczny, Kabel USB-A - C |
| Głębokość [cm]: | 11 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 160 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Tak | |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Mikrofon, Pilot, Przewód mikrofonowy, Przewód mini jack |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 5 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Rodzaj: | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Kabel USB Typu C |
| Głębokość [cm]: | 8 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 30 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Tak | |
| Wyposażenie: | 2 x Kabel USB, 2 x mikrofon, Kabel audio, Pasek na ramię, Pierścienie antypoślizgowe |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 16 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Tak | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Bezprzewodowy adapter mikrofonowy, Kabel AUX IN (3.5 mm), Kabel USB, Pasek na ramię |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 70 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Kabel audio, Kabel USB, Pasek do przenoszenia, Uchwyty mikrofonowe |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 50 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Mikrofon |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 40 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Tak | |
| Wyposażenie: | 2 x Kabel USB, 2 x mikrofon, Kabel audio, Kabel OTG, Pasek na ramię, Słuchawki odsłuchowe |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 100 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Tak | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 baterie AAA, Kabel audio, Kabel USB-C/USB-A, Pilot |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 12 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 baterie AA, Kabel USB Typu C, Mikrofon bezprzewodowy |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 150 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Tak | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 baterie AAA, Kabel AUX IN (3.5 mm), Kabel zasilający, Pilot |
752,40 zł
| Moc znamionowa RMS [W]: | 120 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 baterie AA, 2 baterie AAA, Mikrofon bezprzewodowy, Pilot, Zasilacz |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 160 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Tak | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 baterie AAA, Głośnik, Kabel AUX IN (3.5 mm), Kabel zasilający, Mikrofon, Pilot zdalnego sterowania |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 200 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, 4 x AA Baterie, Kabel zasilający, Pierścienie antypoślizgowe, Pilot |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 50 |
|---|---|
| Tak | |
| Cyfrowe, FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Baterie, Głośnik, Mikrofon, Pilot, Zasilacz |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 70 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Tak | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Pasek na ramię, Zasilacz |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 100 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Kabel zasilający, Pasek na ramię |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 80 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Kabel zasilający, Pilot |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 130 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Kabel zasilający, Pilot |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 15 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Mikrofon |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 100 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Kabel zasilający, Pilot |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 50 |
|---|---|
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Nie |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 60 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | 2 x mikrofon, Pilot |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 60 |
|---|---|
| Tak | |
| FM | |
| Tak | |
| Mikrofon w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Podbicie basu: | Tak |
| Nie | |
| Wyposażenie: | Kabel audio, Kabel zasilający, Pilot |