- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (19)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (27)
Smartfony i zegarki (10)
Foto i kamery (29)
Gaming (748)
Fitness i sport (2)
Dom (27)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Gniazda wejściowe: | 2 x RCA, Jack 3.5 mm |
| Gniazda wyjściowe: | 2 x jack 6.3 mm, 2 x RCA, Jack 3.5 mm, Jack 6.3 mm |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 54.2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Sterowanie podświetleniem: | Tak |
| Sterowanie prędkością obrotów: | Tak |
| Złącza: | Złącze RGB 3-PIN - 1 szt., Złącze RGB 4-PIN - 6 szt., Złącze wentylatora 4-PIN - 6 szt. |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Sterowanie podświetleniem: | Tak |
| Sterowanie prędkością obrotów: | Tak |
| Złącza: | Złącze akcesoriów RGB 3-PIN - 2 szt., Złącze wentylatora 6-PIN - 6 szt. |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zastosowanie: | Gogle, Kontroler do drona |
| Dedykowany model: | DJI Avata 2, DJI Goggles 3, DJI Neo, DJI Neo 2 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | |
| Rodzaj produktu: | Panel świetlny |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 15 |
| Ściemnianie: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Komunikacja: | |
| Rodzaj produktu: | Klamka |
| Dedykowana aplikacja: | TTHotel, TTLock |
| Sposób odblokowania: | Aplikacja, Brelok, Karta, Odcisk palca |
| Stopień ochrony [IP]: | IP55 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Gniazda wejściowe: | 2 x RCA, Czytnik kart pamięci, Liniowe, Mikrofonowe, USB typ A |
| Gniazda wyjściowe: | XLR |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 32 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gniazda wejściowe: | 1 stereo, 2 x combo jack 6.35 mm/XLR, 2 x LINE Stereo |
| Gniazda wyjściowe: | 6x jack 6.3 mm |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 25.1 |