- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (19)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (27)
Smartfony i zegarki (10)
Foto i kamery (29)
Gaming (748)
Fitness i sport (2)
Dom (27)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Rodzaj: | Gra |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
Wartość poza zestawem:
1 649,97 zł
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Rodzaj: | Gra |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Rodzaj: | Gra |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Rodzaj: | Gra |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Rodzaj: | Gra |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Rodzaj: | Gra |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Pojemność dysku twardego: | 256 |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 3 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | Cortex A78C |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 7.9 |