- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (108)
Fitness i sport (20)
Dom (3)
Warsztat i ogród (15)
Zabawki i LEGO (15)
Motoryzacja (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Poliester |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Łatwe w czyszczeniu, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 55 x 45 x 79 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Drewno bukowe, Poliester, Tworzywo ABS |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja leżaczka, Krzesełko 4w1, Krzesło dla dorosłego, Łatwe w czyszczeniu, Wyprofilowane oparcie, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 61 x 51 x 89 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 3 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Metal, Tworzywo PP, Tworzywo PVC |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 8 pozycji regulowana wysokość krzesełka, Bardzo lekkie i kompaktowe, Łatwe w czyszczeniu, Miękkie i wygodne siedzisko... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 83 x 50 x 92 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m - 5 lat |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo PU |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Kompaktowe po złożeniu, Łatwe w czyszczeniu, Stabilna konstrukcja, Tacka z podwyższonymi brzegami... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 70 x 58 x 96 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m - 6 lat |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 25 |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo PVC |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 2 ustawienia wysokości, Bardzo lekkie i kompaktowe, Ergonomiczny kształt, Funkcja niskiego krzesełka... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 48 x 56 x 68 x91 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Beżowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6m-12l |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 40 |
| Materiał wykonania: | Topola, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 12 poziomów regulacji siedziska i podnóżka, Ergonomiczny kształt, Funkcja niskiego krzesełka, Kompaktowy po złożeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 58 x 45 x 79 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szaro-brązowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja bujaczka, Funkcja leżaczka, Łatwe w czyszczeniu, Zdejmowana nakładka na tackę, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 76 x 56 x 93 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Kompaktowe po złożeniu, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Łatwe w czyszczeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 68.2 x 55 x 86.5 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Beżowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja bujaczka, Funkcja leżaczka, Łatwe w czyszczeniu, Zdejmowana nakładka na tackę, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 76 x 56 x 93 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo PU, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja leżaczka, Łatwe w czyszczeniu, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 84.5 x 55.5 x 101 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Krzesło dla dorosłego, Łatwe w czyszczeniu, Miękkie i wygodne siedzisko... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 48 x 75 x 85 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Biało-brązowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 60 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo PU, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Funkcja oddzielnego stoliczka i krzesełka, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 63 x 51 x 84 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Szaro-brązowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Poliester, Stal, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Krzesło dla dorosłego, Łatwe w czyszczeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 47 x 70 x 94 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Zielono-brązowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Poliester, Stal, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja wysokości |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Krzesło dla dorosłego, Łatwe w czyszczeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 47 x 70 x 94 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Szaro-brązowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Poliester, Stal, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Kompaktowe po złożeniu, Konstrukcja, która "rośnie" razem z dzieckiem, Łatwe w czyszczeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 68.2 x 55 x 86.5 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, Drewno bukowe, Poliester, Tworzywo ABS |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja leżaczka, Krzesełko 4w1, Łatwe w czyszczeniu, Wyprofilowane oparcie, Zdejmowana tacka |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 61 x 51 x 89 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m - 6 lat |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 25 |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo PVC |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 2 ustawienia wysokości, Bardzo lekkie i kompaktowe, Ergonomiczny kształt, Funkcja niskiego krzesełka... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 48 x 56 x 68 x91 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6m-12l |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 40 |
| Materiał wykonania: | Topola, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja oparcia, Regulacja tacy, Regulacja wysokości, Składane |
| Dodatkowe informacje: | 12 poziomów regulacji siedziska i podnóżka, Ergonomiczny kształt, Funkcja niskiego krzesełka, Kompaktowy po złożeniu... |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 58 x 45 x 79 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Szaro-biały |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 7-16 m |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Krzesełko |
| Cechy: | Antypoślizgowa powierzchnia siedziska, Ergonomiczny kształt, Pozwala zachować czystość... |
| Wymiary [cm]: | 31 x 30 x 23 |
| Wiek dziecka: | 6 - 36 m |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Materiał wykonania: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Składane |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe w czyszczeniu |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 48 x 34 x 87 |
| Składane: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m - 5 lat |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Drewno bukowe, Skóra ekologiczna, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Funkcja niskiego krzesełka, Łatwe w czyszczeniu, Uchwyt do przenoszenia |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 58.5 x 55 x 96 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek dziecka: | 6 m - 5 lat |
|---|---|
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Drewno bukowe, Skóra ekologiczna, Tworzywo PP |
| Funkcje: | Pasy bezpieczeństwa, Podnóżek, Regulacja tacy |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny kształt, Funkcja niskiego krzesełka, Łatwe w czyszczeniu, Uchwyt do przenoszenia |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 58.5 x 55 x 96 |
| Składane: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |