- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 110 |
Sugerowana cena producenta:
83,90 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 4800 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Typ: | Li-Ion |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 138 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 220 |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 450 |
| Rodzaj: | Kabel EV |
|---|---|
| Natężenie [A]: | 16 |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
| Tak | |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Rodzaj: | Kostka zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Brak |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Uziemienie: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, Niebieski |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Uziemienie: | Tak |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Wiek: | 3 lata |
| Czas działania [min]: | 40 |
| Rodzaj biegu: | Szybki, Tył, Wolny |
| Wykonanie koła: | Plastikowe |
| Funkcje dodatkowe: | Dźwięk silnika, Mechanizm blokady ramienia ładowarki, Odtwarzacz MP3, Sterowanie zdalne pilotem |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch 36V |
| Typ: | Li-Ion |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 125 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1250 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2400 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
31,90 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kompatybilność marka: | NAC |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | NAC 20V |
| Typ: | Li-Ion |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 3000 |
| Bluetooth: | Nie |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 629 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Li-Ion |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1020 |
| Napięcie [V]: | 100 - 240 |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 70 |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x port USB-A, 2 x port USB-C |
| Wtyczki wejściowe: | Europa |
| Wtyczki wyjściowe: | Europa, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Uziemienie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Waga [g]: | 800 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 300 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Kolor: | Zielono-czarny |