- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Czas ładowania [min]: | 94 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Waga [g]: | 400 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Black&Decker |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1 |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.7 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3.6, 6, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 36 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 2 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 220-240 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Stihl |
| Kompatybilność seria: | AK, AP |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1.6 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| 180 | |
| Nie | |
| Rodzaj: | Akumulator, Ładowarka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Głośnik |
| Funkcje dodatkowe: | Wstrząsoodporne, Zaczep |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
295 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 10000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB, Gniazdo zapalniczki samochodowej, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
119,90 zł
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 65 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1.94 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
Sugerowana cena producenta:
275 zł
| Waga [g]: | 820 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Czas ładowania [min]: | 50 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 800 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Waga [g]: | 830 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 6 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Czas ładowania [min]: | 30 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 1600 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 800 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 1000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-A |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Typ: | Rozdzielacz gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
| Maksymalne natężenie [A]: | 3.1 |
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Długość [m]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |