- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | Lithium AkuEnergy 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 |
| Napięcie [V]: | 14.4 - 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4.4 |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | Dedra Maus12 |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2400, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Natężenie [A]: | 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Kabel EV |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ: | Czołowa |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 1250 |
| Czas pracy [h]: | 240 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| 2 | |
| Czas ładowania [min]: | 50 |
| Przeznaczenie: | Stacja zasilania |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | , , |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Home & Garden |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| 2.5 | |
| Czas ładowania [min]: | 44 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Jednotulejowy, Samozaciskowy |
| Napięcie [V]: | 4 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 4 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 2400, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Kolor: | Orzechowy |
|---|---|
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 70 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 800 zł
| Moc [W]: | , , , |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 4800 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Gniazdo Samochodowe Ładowarka Samochodowa |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Marka samochodu: | Uniwersalne |
| Model samochodu: | uniwersalny |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 36 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Ładowarka Samochodowa |