- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Waga [g]: | 400 |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 700 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 6000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna, Ładowarka sieciowa |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Napięcie [V]: | 100 - 240 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Polska, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Polska |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.5 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 100 |
| Uziemienie: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x port USB-A, 2 x port USB-C, Standard USB-C Power Delivery 3.0 |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Typ: | Li-Ion |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1.5 |
| Natężenie [A]: | 32 |
|---|---|
| Rodzaj: | Kabel EV |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Natężenie [A]: | 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Kabel EV |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Nawigacja samochodowa, Smartfon, Tablet |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2500, 3000, 3400, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Czytnik E-book, Smartfon, Tablet |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2080, 2770, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Smartfon, Smartwatch, Tablet |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 11 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V POWER FOR ALL |
| Typ: | Li-Ion |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 59 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 410 |
| Rodzaj: | Kostka zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Uziemienie: | Tak |
| Długość [m]: | |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Typ: | Li-Ion |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 500 |
| Kompatybilność seria: | Dedra Maus12 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ uchwytu: | 10 mm, Samozaciskowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 32 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Dedra Maus12 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ uchwytu: | 3/8" |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 300 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 45 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15 |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Typ: | Rozdzielacz gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
| Możliwość regulacji: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Ładowanie urządzeń mobilnych w samochodzie (12V/24V) |
| Moc wyjściowa [mA]: | 20000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Wtyk do gniazda zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 30 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Ładowarka Samochodowa |
| Zintegrowany kabel: | Nie |