- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Smartfon, Telefon komórkowy |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 24 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenworks |
| Kompatybilność seria: | 24V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 600 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch 36V |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 700 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| 4, 5.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 955 |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | XR Flexvolt |
| 3, 9 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18, 54 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1200 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 620 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| 6 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 450 |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1900 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2500, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1600 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | XR Flexvolt |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 650 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 600, 700 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Napięcie [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 4 |
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Chiny, Europa, Kanada, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Europa, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.8 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 45 |
| Uziemienie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 6000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 6000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Samochód |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 3400 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Wtyk do gniazda zapalniczki samochodowej + USB-A/USB-C |