- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (252)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Kabel EV |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2080, 2770, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12, 5, 15 |
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 43 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 360 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V POWER FOR ALL |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 87.5 - 108 MHz |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Moc wyjściowa [mA]: | 5400 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 24 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Szary |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Gniazdo |
| Obszar zastosowania: | Biuro, Dom |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gniazd [szt]: | 1, 1 x USB A, 1 x USB C |
46,55 zł
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | ładowarka indukcyjna, Ładowarka samochodowa |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 5, 9 |
Sugerowana cena producenta:
159,90 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12, 15, 20 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Grafitowy |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Biały |
| Waga [g]: | 257 |
|---|---|
| Złącze USB: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Radio: | |
| Zakresy fal radiowych: | FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Projektor: | Nie |
| Zasilanie: |
| Waga [g]: | 500 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Moc [W]: | , , |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Różowy |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 2500 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 230 |
| Wtyczka: | Uni-Schuko |
| Napięcie wejściowe [V]: | 230 |
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Maksymalne natężenie [A]: | 8,3 |