- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (252)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Waga [g]: | 320 |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| Waga [g]: | 400 |
| Kompatybilność seria: | 20V |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie |
| Kompatybilność marka: | Hikoki |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Li-ion Hikoki |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| Waga [g]: | 1000 |
| Napięcie [V]: | 18, 54 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Black&Decker |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 100 |
| Napięcie [V]: | 230 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 4 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 1650 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 10.8V, Professional 12V |
| 2, 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ: | Li-Ion |
| Waga [g]: | 175 |
| Seria: | Professional |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Typ: | Li-Ion |
| Waga [g]: | 1220 |
| Seria: | Lithium+ |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18, 36 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V, Professional 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 900 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.2 |
| Liczba portów wyjściowych: | 3 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 9 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2.22, 2.33, 3 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Przeznaczenie: | Laptop, Tablet, Telefon komórkowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 24 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 2 |
| Kolor: | Biały |
| Przeznaczenie: | Smartfon, Tablet |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Moc [W]: | 3.6 |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Led |
| Marka samochodu: | Uniwersalna |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Zastosowanie: | Lampa inspekcyjna |
| Typ: | |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Złącza: | USB - microUSB typ B |
| Długość [m]: | 1 |
| Standard USB: | 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 1 |
| Kolor: | Zgodny z opisem |
| Przeznaczenie: | Ładowanie urządzeń mobilnych w samochodzie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka Samochodowa do Gniazda Zapalniczki |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2XUSB-A + 2XUSB-C |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Przeznaczenie: | Do samochodu (gniazdo zapalniczki 12V/24V) |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka Samochodowa do Gniazda Zapalniczki |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-A + USB-C |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Przeznaczenie: | Ładowanie smartfonów, tabletów i akcesoriów w samochodzie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka Samochodowa do Gniazda Zapalniczki |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-A + USB-C |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Waga [g]: | 490 |
|---|---|
| Obsługiwane typy akumulatorów: | Kwasowo-ołowiowe, AGM, GEL, EFB, LiFePO4 |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |