- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2400, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 44 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V POWER FOR ALL |
| Waga [g]: | 48 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4.4 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2400 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Do telefonów |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 0 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 5/9/12 |
| Rodzaj: | Do telefonów |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 0 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 5V, 9V, 12V |
| Rodzaj: | Do telefonów |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 0 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 5/9/12 |
| Rodzaj: | Do telefonów |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 0 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V / 9V / 12V |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 5V / 9V / 12V |
| Rodzaj: | Magnetyczny |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 0 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C, Lightning |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Rodzaj: | Magnetyczny |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 0 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12,24 |
|---|---|
| Prąd ładowania [A]: | 40 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | Kwasowo-ołowiowe, AGM, żelowe |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 6000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-A x2 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 38 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Ładowarka Samochodowa |