- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (252)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Kolor: | Grafitowy |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Kolor: | Grafitowy |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kolor: | Grafitowy |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Woltomierz |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Przeznaczenie: | Urządzenia obsługujące standard Qi |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2400, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 4GARDEN 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Przeznaczenie: | Urządzenia obsługujące standard Qi2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
104,18 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Funkcje dodatkowe: | Dźwięk silnika, Mechanizm blokady ramienia ładowarki, Odtwarzacz MP3, Sterowanie zdalne pilotem |
| Wiek: | 3 lata |
| Czas działania [min]: | 40 |
| Rodzaj biegu: | Szybki, Tył, Wolny |
| Liczba kół: | 4 |
| Wykonanie koła: | Plastikowe |
| Waga [kg]: | 14 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.5, 3 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Kolor: | Szaro-czarno-czerwony |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3100 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3100 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.25 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.25 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Obrotowa głowica |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Żyłka | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 4 |
Wartość poza zestawem:
449,97 zł
| Kolor: | Zielono-czarny |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 127 | |
| Nie |
Wartość poza zestawem:
489,97 zł
| Funkcje dodatkowe: | Wałek do robienia pasów |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Moc [W]: | , , , |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |