- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (41)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (209)
Smartfony i zegarki (3720)
Foto i kamery (250)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 2 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220-240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 42 |
| Przeznaczona do akumulatorów o napięciu [V]: | 36 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | DEDRA SAS+ALL 18V |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 10 |
| Waga [kg]: | 2 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.6 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 25 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Garmin Approach G12, Garmin Approach S10, Garmin Approach S12, Garmin Approach S40, Garmin Approach S42... |
| Złącze: | USB-C |
| Rodzaj: | Ładowarka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Garmin Approach G10, Garmin Approach S20, Garmin Forerunner 230, Garmin Forerunner 235, Garmin Forerunner 30... |
| Złącze: | USB-C |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Waga [kg]: | 5 |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
| Waga [kg]: | 3.21 |
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Waga [kg]: | 6.7 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 1, 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 65 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 100-240 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Wtyczka: | 7.4 x 5.0 mm |
| Natężenie wyjściowe [A]: | 3.34 |